7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. ВООЗ підходить до цього питання з широких соціальних позицій: здоров’я – не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя.

11:16 07.04.2022

Арт-терапія, як один із засобів подолання стресу та тривожності

Арт-терапія, як один із засобів подолання стресу та тривожності. Заспокоює нервову систему допомагає впоратися з негативними емоціями.Тут не є важливим чи є у Вас або Вашого малятки творчі здібності.

11:35 30.03.2022

Ґудзики – незвичайний інструмент для ігор.

Ігри з ґудзиками прекрасний інструмент для ігор з дітьми. За допомогою них можна розвивати дрібну моторику, увагу, пам’ять, уяву. Вони допоможуть вивчити кольори, розібратись із поняттями «більший-менший», «довший-коротший», навчити рахувати.

11:34 30.03.2022