Заходи

Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері доброти і радості

Вчитель-логопед КУ "Колочавського інклюзивно-ресурсного центру" провела корекційно-розвиткове заняття з метою виховання взаємоповаги, доброти та вміння приймати допомогу з боку дорослого.

14:23 18.02.2022

16 лютого - День єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання!

14:25 16.02.2022

Таблиця для оцінки розвитку дітей до 3 років "Червоні прапорці"!

Пропонуємо Вам ознайомитись з переліком труднощів з якими може стикатися дитина та які можуть вказувати на наявність порушень розвитку. Таких «червоних прапорців» зовсім небагато і вони доволі прості. Аби виявити відхилення в розвитку або певні порушення, достатньо одного з них.

14:31 31.01.2022

4 січня відзначають День народження відомого на весь світ Луї Брайля

4 січня відзначають День народження відомого на весь світ Луї Брайля та його унікального винаходу — універсального крапкового шрифту Брайля. Дата вибрана на честь дня народження її автора, Луї Брайля.

14:43 04.01.2022