Актуальні Новини

Закарпатець спрямував кошти на закупівлю авто та засобів захисту для військових

Два пікапи з понад сотнею бронежилетів і тактичних касок придбали та відправили у зону виконання завдань закарпатського батальйону ТрО. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

21:00 19.03.2022

Волонтерка Аліса Смирна привезла на Закарпаття партію лікарських препаратів

З початком війни гід та власниця велосадиби Аліса Смирна майже залишилася без роботи, оскільки попит на туристичні послуги різко знизився, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:15 19.03.2022

Угорщина готова приймати дітей, які зазнали поранень або постраждали внаслідок війни

Дітей, які були поранені внаслідок війни в Україні, прийматимуть у Будапешті. Про це голова Закарпатської ОВА Віктор Микита говорив на зустрічі з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:25 19.03.2022

УВАГА! НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!

Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, виникає небезпека лісових пожеж, що може призвести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.

18:36 17.03.2022

В Україні збирають інформацію щодо пошкоджень та руйнувань об’єктів культурної спадщини російськими військами

Міністерство культури та інформаційної політики оголошує збір інформації щодо пошкоджень та руйнувань об’єктів культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:11 17.03.2022

Що таке статус «тимчасовий захист» в ЄС та як ним користуватися

Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує: 4 березня почала діяти Директива тимчасового захисту Європейського Союзу, яка гарантує негайний захист особам, що тікають від війни. Про це повідомляє офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:35 17.03.2022

Відсьогодні щодня проводитиметься загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими українцями внаслідок російської агресії

Відсьогодні щодня о 9:00 в ефірі усіх телеканалів впроваджується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими українцями у війні з росією, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

08:45 17.03.2022