Актуальні Новини

Близько 120 підприємців вирішили перемістити свої виробництва на Закарпаття

Область прийняла непростий виклик щодо створення гідних умов для переміщення підприємств та бізнесу з територій, де ведуться активні бойові дії. За словами голови ОВА Віктора Микити, для цього створили окремий підрозділ. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

17:32 16.03.2022

Поліція Закарпаття продовжує роботу, щодо передачі необхідного автотранспорту на потреби ЗСУ

Станом на 15 березня поліцейські Закарпаття у співпраці з обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки вилучили для потреб ЗСУ 145 транспортних засобів, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:15 16.03.2022

На Закарпатті проводять моніторинг цін на соціально значущі товари

З метою забезпечення цінової стабільності на Закарпатті проводять моніторинг цін на соціально значущі товари. Як повідомила в. о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Сніжана Локес, для цього в кожній територіальній громаді працюють 15 моніторингових груп, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:45 16.03.2022

У Болгарію з області відправили півсотні дітей та жінок

Сьогодні в курортну зону Болгарії відправили 50 дітей та жінок, котрі вимушено переселилися на Закарпаття. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:28 16.03.2022

За сприяння ОВА 20 реанімобілів передали на баланс тероборони

Волонтерська група «Добровоз» забезпечує необхідним медичні загони, що працюють у лавах територіальної оборони, надає допомогу як бійцям, так і мирному населенню, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:25 15.03.2022

Область відправила понад 20 тонн гумвантажу на Схід

Сьогодні 22 тонни ліків та продуктів харчування відправляють до Харкова. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:26 11.03.2022

Корисна інформація для тих, хто плануєте виїхати за кордон у період дії воєнного стану в Україні

Офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації повідомляє корисну інформацію для тих, хто плануєте виїхати за кордон у період дії воєнного стану в Україні:

13:20 11.03.2022