Актуальні Новини

СБУ викрила мережу російських ботоферм

Сьогодні голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита повідомив, що СБУ успішно провела спецоперацію з блокування діяльності розгалуженої мережі ботоферм, які працювали на країну-агресора, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

15:35 24.03.2022

Важлива інформація для українців, які шукають прихисток у країнах Європейського Союзу

Який статус і на який час можна отримати? Чи зможете ви працювати? Чи буде можливість навчатися у ваших дітей? Коли можна буде повернутися до України? Відповіді на ці та інші питання – в інфографіці, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:25 24.03.2022

Закарпаття відправило на передову 12 броньованих мікроавтобусів для евакуації населення

Завдяки роботі обласної військової адміністрації та окремим підприємцям Закарпаття у короткий термін придбали 12 броньованих мікроавтобусів для проведення особливо важливих операцій, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:19 24.03.2022

Спалювання трави в екосистемах відтепер каратиметься як диверсія

Щороку навесні, коли надворі теплішає, мешканці сіл, власники приватних будинків активно спалюють суху минулорічну траву, не підозрюючи, якої великої шкоди завдають природі. Адже такі необдумані вчинки - справжнє лихо для звірів, птахів, комах та рослин, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:15 23.03.2022

Хустська районна військова адміністрація відкрила спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги постраждалим внаслідок російської агресії

Хустська районна військова адміністрація повідомляє про відкриття спеціальних поточних рахунків для благодійної допомоги людям, які постраждали від  вторгнення російських військ на територію України: біженцям, пораненим, військовослужбовцям та територіальній обороні. Усі кошти та ресурси в ці нелегкі дні повинні бути направлені для того, щоб наблизити нас до перемоги!

11:55 23.03.2022

На потреби ЗСУ свій виграш зі змагань спрямує закарпатський спортсмен Анатолій Герей

Закарпатець Анатолій Герей посів перше місце на міжнародному турнірі з фехтування на шпагах «Challenge Eugene Fillol 2022», інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

16:31 22.03.2022

«Системно та ефективно протидіємо інформаційним вкидам», — Віктор Микита

На території Закарпаття фіксують інформаційні операції спецслужб РФ, які направлені на внутрішню дестабілізацію. Про це повідомляє офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

16:25 22.03.2022

Мінсоцполітики запустило платформу єДопомога для адресного та ефективного розподілу гуманітарної допомоги

Міністр соціальної політики України, повідомила Марина Лазебна що Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:15 22.03.2022