Актуальні Новини

Модульні будинки із Закарпаття прибули на Київщину

18 спеціальних модульних будинків, які Закарпаття передало Київщині, прибули до місця призначення. Як повідомив очільник області Віктор Микита, днями їх встановлять у Бородянці, де від рук загарбників інфраструктура постраждала найбільше.

11:35 11.04.2022

Незаконно заготовлену лісопродукцію відправляють на передову

Незаконно вирубаний ліс, котрий вилучили у «ділків» на Тячівщині, вже готують до відправки в райони ведення бойових дій нашими підрозділами. Про це інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:45 11.04.2022

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Щорічно, 11 квітня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН, світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме цього дня, у 1945 році, в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

09:35 11.04.2022

Переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

20:05 09.04.2022