Актуальні Новини

Чергова трагічна подія сколихнула Хустський район

У селі Довге, що на Іршавщині, сьогодні прощались із захисником нашого миру, свободи та майбутнього - Михайлом Горблянським, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

18:55 08.04.2022

В області стартували виплати переселенцям за спільною програмою Уряду, ООН та Закарпатської ОВА

Понад пів тисячі переселенців, котрі проживають у регіоні, отримали виплати в розмірі 2 220 грн за спільною ініціативою Уряду, представництва МОМ, Агентства ООН з питань міграції, в Україні та Закарпатської ОВА. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

13:21 08.04.2022

Віктор Микита провів онлайн-нараду з Джорджем Патакі

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу онлайн-нараду з колишнім губернатором штату Нью-Йорк Джорджем Патакі. Про це інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:35 08.04.2022

Очільник краю передав військовим матеріально-технічні засоби і транспорт

Сьогодні очільник області Віктор Микита передав бійцям 101-ї Закарпатської бригади територіальної оборони ЗСУ транспортні засоби високої прохідності, військове спорядження та техніку. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

09:45 08.04.2022

В ОВА обговорили перспективи співпраці з Норвезькою радою у справах біженців в Україні

Сьогодні заступник очільника області Петро Добромільський провів робочу зустріч із керівницею Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Аною Поврженич і Ганною Дудінською, керівницею відділу захисту та адвокації NRC в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

09:56 07.04.2022

Dopomagai.org – сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери української ІТ-спільноти створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах країни та за кордоном і презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:18 06.04.2022