Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Верховна Рада прийняла законопроєкт, який дає змогу відновити оренду держмайна та надати пільгові умови для бізнесу в період воєнного стану

«Відновлення та спрощення процедур оренди держмайна є дуже важливим кроком для передислокації підприємств з зони бойових дій на захід України», – зазначає в.о. голови Фонду державного майна Ольга Батова.

16:15 02.04.2022

До уваги мешканців Закарпаття

Територіальною обороною Закарпаття з метою широкого залучення громадян України до дій, що сприяють обороні України, створено телеграм-бот «Разом до перемоги! Закарпаття», інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:10 02.04.2022

Закарпаття і Донеччина співпрацюватимуть у сфері освіти

Меморандум про співпрацю з двома вишами з різних куточків країни підписав сьогодні департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА, повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

09:20 02.04.2022

У регіоні створюють безпечний простір для евакуйованих дітей

На Закарпатті провели круглий стіл щодо створення безпечного середовища для дітей і дотримання прав вразливих категорій під час дії воєнного стану. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

09:55 01.04.2022