Актуальні Новини

На Закарпатті психологи надають безоплатні консультації вимушеним переселенцям

Медичні працівники краю надають всю можливу допомогу вимушеним переселенцям. Це стосується не тільки діагностики, призначення чи коригування лікування, підбору ліків тощо. Йдеться і про психологічну підтримку постраждалим від війни. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

14:15 06.04.2022

Віктор Микита передав теробороні нове військове спорядження та техніку

Керівництво області відвідало бійців Мукачівського батальйону 101-ї Закарпатської бригади тероборони Збройних сил України, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:05 06.04.2022

Продовжується активна підтримка регіонів, де сьогодні тривають запеклі бойові дії

Днями із Закарпарської області було передано 95 апаратів ШВЛ до Миколаївської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Запорізької, Донецької, Луганської та інших областей, де таке обладнання на разі критично необхідне, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

17:15 05.04.2022

У Болгарію відправили понад пів сотні українських дітей та жінок

Закарпаття відправило в Болгарію дітей та жінок, які були вимушені переїхати із зон бойових дій, зокрема із Донецька, Слов’янська, Краматорська, Конотопа та інших населених пунктів, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:20 05.04.2022

На Закарпатті кисневої підтримки потребують 59 пацієнтів з COVID-19

Війна змінила пріоритети і відсунула на другий план усе те, що ще нещодавно теж було важливим. Сьогодні ми майже не згадуємо про ковід, але це не означає, що він зник. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

09:15 05.04.2022

В Україні триває соціальний проєкт «Прихисток»

Міністерство культури та інформаційної політики розпочало проведення комунікаційної кампанії соціального проєкту «Прихисток», що здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.

14:29 04.04.2022

Уряд Австрії передав Україні 34 палети з гуманітарною допомогою

Сьогодні партнери з Посольства Австрії в Україні передали чергову гуманітарну допомогу. Мова про 34 палети з продуктами харчування довготривалого зберігання, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:25 04.04.2022

В Ужгород прибула гуманітарна допомога з Португалії

На Закарпаття доставили вантаж із Португалії. У співпраці з благодійним фондом «Серце до серця» жителі міста Гондомар, працівники місцевої пожежної частини та українці, які зараз там проживають, зібрали 6 вантажівок із найнеобхіднішим: одягом, ковдрами, взуттям, продуктами харчування та гігієнічними засобами. Пожежники і доставили вантаж, серед них двоє – вихідці з України. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

10:12 04.04.2022

США передали Закарпаттю 18 модульних будинків для тимчасового проживання

У межах візиту на Закарпаття колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі передав допомогу від Центру лідерства «George E. Pataki Leadership Center» та Фонду допомоги Україні «The Ukrainian relief found», інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

09:55 04.04.2022