Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Українці в Португалії відправили гуманітарну допомогу на Батьківщину, – Мирослав Білецький

Україні продовжують допомагати небайдужі люди з усього світу. Через державний кордон в область заїжджають гуманітарні вантажі з різних країн Європи, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

08:15 01.04.2022

Віктор Микита вручив закарпатцям державні нагороди

Сьогодні голова обласної військової адміністрації Віктор Микита за дорученням Президента Володимира Зеленського вручив закарпатцям державні нагороди, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:35 31.03.2022

Як працює нотаріат в умовах воєнного стану

Спеціалісти Програми USAID із аграрного і сільського розвитку – АГРО підготували роз’яснювальну інформацію про особливості роботи нотаріату, вчинення реєстраційних та нотаріальних дій в умовах воєнного стану, повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:55 31.03.2022

В Україні діє соціальний проект «Прихисток»

Здійснення прямої військової агресії Росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.

09:25 31.03.2022

Менш ніж за місяць через Закарпатську митницю в Україну заїхало 27 тисяч тонн гумдопомоги

Від початку військової агресії Закарпатська область транспортувала 200 вагонів з гуманітарною допомогою, з них 153 завантажили та відправили з гуманітарного хабу на базі заводу «Єврокар».

08:35 31.03.2022

Дії населення при отриманні сигналу "Хімічне зараження".

Отримавши інформацію про викид в атмосферу сильнодіючих отруйних речовин і про небезпеку хімічного зараження, необхідно негайно надіти засоби індивідуального захисту органів дихання: протигаз або ватяну- марлеву пов’язку, найпростіші засоби захисту шкіри (плащі, накидки, гумові чоботи) і як найскоріше залишити зону ураження. У разі неможливості евакуації залишайтеся у приміщенні, щільно закрийте вікна і двері, димоходи, вентиляційні віддушини (люки). Вхідні двері необхідно завісити шторою, використовуючи ковдри і будь-які щільні тканини. Заклейте щілини в вікнах і стики рам скотчем, плівкою, лейкопластирем або звичайним папером від проникнення в приміщення пару (аерозолів) сильнодіючих отруйних речовин.

15:52 30.03.2022