Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Голова ОВА прокоментував безпекову ситуацію в регіоні на словацькому телебаченні

На центральному телебаченні Словаччини «Televízia TA3» голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита прокоментував поточну безпекову ситуацію в регіоні. Про це повідомляє офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

08:45 30.03.2022

Віктор Микита закликав закарпатців повідомляти правоохоронців про факти шахрайства

Шахраї телефонують закарпатським підприємцям та, представляючись головою ОВА Віктором Микитою, просять гроші для військових. Про це інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

15:35 29.03.2022

Керівництво Закарпаття проведе зустріч з ІТ-спеціалістами

Закарпатська ОВА шукає шляхи співпраці з місцевими представниками ІТ-сфери та тими, хто хоче перемістити свої компанії з інших куточків України, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:26 29.03.2022

Відтепер на Закарпатті заборонено заходити та заїжджати до лісу

Пожежі в екосистемах стаються щороку. Особливо небезпечні ті, які влаштовані неподалік лісових масивів, адже неконтрольований вогонь принесе жахливі наслідки. Пожежі, окрім великих екологічних збитків, вже забрали життя 8 закарпатців. Про це повідомляє офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:15 29.03.2022

Система охорони здоров'я Закарпаття працює в посиленому режимі, – Анатолій Пшеничний

На Закарпатті сотні переселенців щоденно звертаються за медичною допомогою. Як повідомляє директор департаменту охорони здоров'я ОВА Анатолій Пшеничний, для отримання консультації лікаря укладати декларацію не потрібно.

09:45 29.03.2022

За спалювання сухостою можна потрапити за ґрати

З початку березня вже 8 закарпатців померли через спалювання сухої рослинності. Не від куль ворога, а від власної недбалості та необережності. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

09:10 29.03.2022

Відсьогодні у ЦНАПах ще більше послуг для вимушено переміщених осіб

«Переселенці, котрі перебувають на території регіону, можуть стати на облік та отримати довідку ВПО у найближчих центрах надання адмінпослуг», — заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Олександр Пацкан повідомив про оновлення системи «Соціальна громада».

15:35 28.03.2022

Уряд запускає нові механізми підтримки вимушених переселенців

Уряд розпочинає низку програм з підтримки вимушених переселенців – людей, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали в безпечні місця, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:18 28.03.2022

В Україні відзначатимуть спеціальною нагородою корпорації, які швидко та повністю пішли з Росії

Міжнародні корпорації, які досить швидко та повністю пішли з ринку Росії, Офіс Президента України відзначатиме спеціальною нагородою «Відзнака миру». Про це повідомив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

08:15 28.03.2022