Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

В Україні відзначатимуть спеціальною нагородою корпорації, які швидко та повністю пішли з Росії

Міжнародні корпорації, які досить швидко та повністю пішли з ринку Росії, Офіс Президента України відзначатиме спеціальною нагородою «Відзнака миру». Про це повідомив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

08:15 28.03.2022

До складу Православної церкви України з Московського патріархату офіційно перейшли вже 28 громад

25 березня у ПЦУ повідомляли, що за місяць повномасштабної війни рф проти України до складу Православної церкви України з Московського патріархату офіційно перейшли вже 28 громад: на Львівщині, Івано-Франківщині, Хмельниччині, Закарпатті, Тернопільщині, Рівненщині, Волині, Київщині, Черкащині, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

21:55 27.03.2022

Кабінет міністрів обмежив термін подання заявки на отримання фінансової допомоги у межах «єПідтримки» до 31 березня 2022 року, повідомляє офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

20:55 27.03.2022

Перша леді України Олена Зеленська розповіла в колонці для британського видання Daily Mail, що зараз відчуває українська мати

Сьогодні, 27 березня, у Великій Британії відзначають День матері. Daily Mail – щоденна британська газета, аудиторія її недільного випуску – 2,5 млн читачів, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

17:50 27.03.2022

Угорщина передала чергову партію гуманітарної допомоги для України

На КПП «Чоп (Тиса) – Захонь» сьогодні область отримала чергову партію гуманітарної допомоги для українців від партнерів з Угорщини. Про це інформує перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

22:15 26.03.2022

В область прибули вантажі з медикаментами

Сьогодні Закарпаття отримало гуманітарний вантаж з необхідними медикаментами від представників «Карітас» Словаччини. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

21:45 26.03.2022

67,7 тисячі переселенців отримали допомогу в закарпатських ЦНАПах

Усі центри надання адміністративних послуг області переформатували в пункти допомоги вимушено переміщеним особам. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

16:15 24.03.2022